BARİYER SİSTEMLERİ

MANTAR BARİYER
Güvenliğin yüksek olması gereken yerlerde mantar bariyer kullanılarak güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Özellikle belediyelerin yayaların rahat yürümeleri ve arabaların bu bölümlere girmemeleri için uyguladıkları mantar bariyer ile yayalar rahat bir nefes almaktadır. Güvenliğin sağlanması açısından mantar bariyerler oldukça önemli yer tutmaktadır. Özellikle yayaların bulunduğu yerlerde oldukça önemli yer tutmaktadır.

Mantar bariyerler nerelerde kullanılır?

Mantar bariyerler, alışveriş merkezlerinde, tesis girişlerinde, büyük plaza girişlerinde, binaların giriş kapılarında kullanılabilir. Mantar bariyerler hidrolik ve pnömatik olmak üzere iki çeşittir. Ledli olan mantar bariyerler ise hidrolik ve pnömatik bariyer sistemlerini entegre etmektedirler.

Mantar bariyer özellikleri nelerdir?

Paslanmaya ve darbeye dayanıklı olan mantar bariyerler görsel açıdan da rahatsız edici değildir. Diğer bariyer sistemlerine göre daha kalitelidir. Güvenliğin sağlanması açısından oldukça önemli katkıları olan sistemlerdir.

KOLLU BARİYER
Otopark otomasyonu kullanılan ve farklı sistemlere entegre edilen altyapısıyla rahatlıkla kullanılabilen kollu bariyer sistemleri ile otoparkların giriş ve çıkışları takip edilebilmektedir. Özellikle kapalı ve açık otoparklarda trafiğin yoğunluğunu kontrol altında tutarak rahat kullanım sağlayan sistem sayesinde arabaların giriş çıkışları rahatlıkla kontrol altına alınabilmektedir.

Görüntü kirliliği yaratmayıp gayet estetik görüntülerine sahip olan kollu bariyer sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Çalışma sistemi araç sirkülasyonuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Dış yapısının çelik dış kabin ile çevrili olması ve güçlü motoru sayesinde dayanıklı yapıya sahiptir. Sıcak ve soğuk hava şartlarından etkilenmez.


ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF FORMU