Kamera Sistemleri

150 USD'DEN BAŞLAYAN MONTAJ DAHİL AVANTAJLI FİYATLARLA SAHİP OLMAK İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

IP Kamera Nedir?
IP Kamera hem Network üzerinden herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan görüntü verebilir hem de gerekli noktaların güvenliği gibi farklı amaçlarla uzaktan izlemeyi ve kayıt altına almak için gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı sinyali, üzerlerindeki tümleşik olan genellikle Linux işletim sistemi yüklü DVS (Digital Video Server) ile sağlayan kamera teknolojisidir.

IP Kamera Özellikleri
· Çalışması için kart, kayıt cihazı vb. çeşitli aparatlara gerek duymayan ileri kamera teknolojisidir.
· İnternet ve network üzerinden erişim sağlanabilir.
· IP kameralar kullanım türlerine göre kablolu IP kamera ve kablosuz IP kamera olarak ayrılmaktadır.
· IP kameralar üzerinden gelen görüntü ve ses anlık olarak masaüstü / dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan izlenebilmektedir.
· IP kameralar, programlanabilir bir yapıya sahip olduklarından görüntü depolama, hareket algılama alarm yönetimi (hırsız, yangın vb.) gibi fonksiyonlara sahiptir.

Neden IP Kamera?

Megapiksel Çözünürlük
Sadece IP kamera teknolojisi ile mümkün olabilen megapiksel görüntü kalitesi sayesinde CIF formatın 16 katı daha büyük bir görüntü elde etmek mümkündür. Bu da günümüz analog kameralarının aldığı görüntünün en az 4, en fazla 16 katı kadar bir netlik anlamına geliyor.

Gelişmiş Tarama Özelliği
Sadece IP kameralarda mümkün olan ‘progressive scan’ özelliği sayesinde tüm görüntü bir kerede sağlandığından, özellikle hareketli ortamlarda analog kameralarla kıyaslanmayacak netlikler yakalamak mümkün.

POE (Power Over Ethernet-Ağ Kablosu Üzerinden Enerji)
Bu özellik sayesinde kameralar sadece Ağ Kablosu kullanılarak beslenebilir ve ilave bir enerji kablosuna gereksinim duymazlar. Böylece gereksiz kablo kirliliği ortadan kalkarak tek noktadan sağlıklı bir enerji dağılımı uygulanır.

Entegre Ses
Kameranın yanına konarak ses çıkışına bağlanan bir hoparlör düzeneği ile kameranın montaj yapıldığı alana hitap etmek ve oradaki sesleri, kamera üzerindeki bütünleşik mikrofondan dinlemek mümkündür.

Gerçek Dijital Çözüm
IP kameralarda görüntü bir kez ve sadece kamerada dijitalleşir. Bu da minimum görüntü kalitesi kaybı demektir.

IP Kamera İzleme
Herhangi bir DVR cihazına bağlı kalmadan her IP kamera direk olarak internete bağlanarak internet üzerinden istenilen her noktadan izleme yapılabilmektedir. Günümüzde IP kamera izleme işlemleri internete bağlı bir bilgisayar üzerinden yapılabildiği gibi, Akıllı telefonlar üzerinden de IP kamera izleme işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir.

Uygun Fiyat Çeşitlilik Ve Kalite
Uygun fiyat, dayanıklı yılların tecrübesi ile ürünler sürekli iyileştirilmiş. Özellikle çeşit çok, farklı noktalara farklı özelliklerde kamera takılabiliyor.

AHD Analog HD Kamera Nedir?
AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

HDCVI Teknolojisi DAHUA firmasının geliştirmiş olduğu bir teknolojidir, kendisine has benzersiz bir iletişim protokolü kullanmaktadır. Koaksiyel kablo üzerinden HD görüntü 720P ve Full HD 1080P, ses ve data çift yönlü iletebilen bir teknolojidir. HDCVI (Yüksek Tanımlı Kompozit Video Arayüzü) teknolojisinin mucidi olan Dahua, 2012 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana mevcut patentli sistemleri gençleştirmek için teknolojiye sürekli yatırım yapıyor.

Koaksiyel üzerinden 4K çözünürlüğü ilk sunan, IoT’yi analog izlemeye ilk sunan ve çoklu sensör ve balıkgözü kameralar gibi çok yönlü tekliflerle Dahua, mevcut koaksiyel sisteminizi güçlendirmek için mükemmel bir seçim olarak HDCVI kamera seçimini formüle etti.
Dahua HDCVI kameralar, proje odaklı özelliklerle yüksek performanstan maliyet / performans dengesine kadar uzanan Ultra, Pro ve Lite Serilerine ayrılmıştır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre kameralar seçebilirler.
HDCVI kameralar, mevcut analog altyapının mevcut olduğu uygulamalarda kullanılır ve kullanıcıların 4M / 4K çözünürlük, koaksiyel IoT, Koaksiyel Güç (PoC) ve daha fazlası dahil olmak üzere en son teknolojilere ihtiyacı vardır.

Ultra Yüksek Çözünürlük
HDCVI teknolojisi, 4K ultra yüksek çözünürlüklü çözünürlüğü destekler. 1080P piksellerinin 4 katıyla, en ince ayrıntıları bile yakalayan etkileyici netliğe sahip gerçekçi bir görüntü sunar. 4K-coax’i piyasaya süren ilk teknoloji olan HDCVI, eksiksiz bir ürün portföyü ile birlikte geliyor. 4K kutu kamera (DH-HAC-HF3805G), Starlight özelliğine sahiptir ve aşırı düşük ışıklı ortamlarda bile tam renkli bir görüntü sunar. 4K IR mermi ve dome kameralar (DH-HAC-HFW3802E-Z ve DH-HAC-HDBW3802E-Z) 120dB gerçek WDR ve uzun mesafe IR aralığına sahiptir. 4K çoklu sensör kamera (DH-HAC-PFW3601-A180) ve balık gözü kamera (DH-HAC-EBW3802), daha geniş bir izleme alanını kapsayan panoramik bir görüntü yakalar.

1 Koaksiyel Kablo Üzerinden 4 Sinyal

HDCVI teknolojisi aynı anda 1 koaksiyel kablo üzerinden 4 sinyal (ses, video, veri ve güç) iletebilir. HDCVI kameralar yüksek çözünürlüklü video sunar, ses girişini veya dahili mikrofonu destekler ve kontrol sinyalleri aracılığıyla HCVR ile iletişim kurar. Ayrıca, entegre güç kaynağı gereksinimleri için Coax Üzerinden Güç (PoC) teknolojisi kullanıma sunulmuştur. HDCVI kameralar, çoklu sinyal toplama ve izleme özelliklerini kapsayabilir, bu da gözetim sistemlerinin kurulumunu ve kurulumunu daha da basitleştirir.

Uzun mesafeli
HDCVI teknolojisi, sinyal kaybı olmadan gerçek zamanlı olarak uzun mesafeli iletimi garanti eder. Dahua’nın test laboratuvarında gerçek dünya senaryo testlerine dayanarak, ilgili çözünürlüklerde coaxiel kablo üzerinden 1080p çözünürlükte 800 m’ye kadar mesafede çalışabilir.
İster yeni bir sistem kurarken ister mevcut eski bir sistemi yükseltirken, bir HDCVI çözümünün konuşlandırılması yalnızca minimum temel iş gücü ve maliyet gerektirir. Kullanıcılar, mevcut analog altyapıları ile modern teknolojik inovasyonun avantajlarından yararlanabilirler. Mevcut sistem diğer koaksiyel HD teknolojilerini kullanıyor olsa bile, HDCVI, HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP ile tam uyumluluğu sayesinde mükemmel uyumludur ve kolayca entegre edilebilir. HDCVI cihazları her zaman tak ve çalıştır özelliğiyle yapıyı esnek hale getirir ve sorunsuz ağ yapılandırmasını sağlar. Ayrıca, HDCVI sistemleri hem koaksiyel kablo hem de UTP ile uyumlu olduğu için mevcut kabloların yeniden kullanılmasına izin verir.

HD-TVI KAMERA NEDİR? ÖZELLİKLERİ
HD-TVI kamera sistemleri teknolojisi analog görüntü işleme teknolojisidir. Görüntü işleme sırasında analog modülasyon teknolojisi kullanır. HD-TVI sistemler AHD ile IP sistemler arasındaki denge için üretilmiştir. HD-SDI(AHD) sistemin açıklarından yola çıkılmıştır. HD-TVI Kamera sistemleri 720P ve Full HD 1080P görüntü kalitesi verebilen güvenlik kamerasıdır.

HD-TVI kamera sistemlerinde CCTV kablo ile 200 metre, koaksiyel kablo 500 metreye kadar kamera görüntüsü iletilebilmektedir. Klasik analog CCTV kablolama mimarisinde çalıştığı için eğer iyi bir kalite bakır kablolar ile oluşturulmuş bir proje veya eski bir sistem dahi olsa kullanıcı sadece kayıt cihaz ve kameralarını değiştirerek herhangi bir altyapı maliyeti harcamadan bu teknolojilere geçiş yapabilmektedir.

HD –TVI KAMERA AVANTAJLARI
Normal 75-3 (3C2V) eş eksenli kablo üzerinden 300m (1000ft) iletim mesafesi (uzun mesafeli HD video iletimi)
· Normal bükülü kablo (Cat5.e) üzerinden 200+ m (700ft) iletim mesafesi
· HD sistemi için makul fiyat aralığı
· Bükülü kablo kurulumu mevcut
· Video kalitesi kaybı yok (Sıkıştırma yok)
· Gerçek zamanlı video iletimi (Gecikme sorunu yok)
· Ağ bant genişliği etkisi yok
Analog sistem kadar kolay kurulum (Karmaşık yapılandırma yok)


ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF FORMU